Dana 11.rujna kreće 9.međunarodni aerorally u organizaciji naših prijatelja iz zrakoplovnog kluba Bjelovar.Svi aeroklubovi, koji se nalaze na ruti i koji će ugostiti 20-tak letjelica rallya,suorganizatori su ovog zanimljivog događanja.Karavana kreće u 8 sati sa aerodroma Brezovac kod Bjelovara i leti prema našem klubu na letjelište u Gredi.Dogovorili smo da se nadleti grad Ivanić Grad,a nakon sljetanja sudionici će biti počašćeni doručkom kojeg će im pripremiti članovi aerokluba Ivanić.Zatim sljedi poljetanje i let na ruti Zvekovec-Nedelišće-Prelog-Koprivnica-Gornje Bazje-Korija-Osijek-Vinkovci-Borovo-Vinkovci-Pleternica-Daruvar-Bjelovar.Ukupno će preletjeti 573 kilometra u tri dana.Na rallyu će sudjelovati i članovi aerokluba Ivanić sa svojim ultralakim letjelicama.Nadajmo se da će ih meterološke prilike poslužiti.Sretno!